FOTO YURT

Her insan gezip gördüğü, hayranlık duyduğu ve hayatında önemli saydığı tüm anları ve ayrıntıları geçmişten geleceğe bir hatıra ve anlatacak şeylerin belgeseli olarak resmedilmesini ister.Fotoğrafın icadına kadar insanoğlu hayallerini, yaşadığı acı ve tatlı olayları ve yaptıklarını bazen bir mağaranın sisli ve karanlık duvarlarına bazen de büyük meydanların ihtişamına yakışır sütunlara nakşederek insanlık mirası olarak saklayıp geleceğe taşıdı.Gelişen zaman içinde fotoğrafın hayatımıza girmesiyle insanoğlu yaşadıklarını fotoğrafa aktarıp, kimi zaman bir sanat galerisinde, kimi zaman bir müzede ve kimi zamanda meydanlarda hayranlık uyandıran bakışlar altında sergileyerek bu günlere taşıdı.


Fotoğraf sadece bir renk ahengi değil aynı zamanda bir tarih, bir geçmiş ve bir gelecektir. Bakıldıkça gülünen bazen hüzünlenilen bazen de iç geçirilen fotoğraflarımız, kimi zaman evimizin en güzide noktalarında dururken sanki o anı tekrar yaşarmışçasına bakarız.


Değişen, gelişen ve gittikçe küçülen dünyada teknolojinin hayatımıza sunduğu imkanlar artık bir fotoğraf sanatı ve teknolojisini bir kameradan öteye bir hayal ve görsellik dünyasına götürdü.


1971 yılında zamanın imkanları ölçüsünde kurulan FOTO YURT; 1981 yılında Suat ULUÇAY tarafında satın alındı.1990 yılında kardeşi Bülent ULUÇAY ile birleşerek daha da büyüdü ve şirketleşti.Daima yüksek kalite ve en son teknoloji kullanma prensibinden hareketle 2004 yılında KODAK'ın Türkiyedeki ilk Dıgıtal World Stüdyosunu Göztepe'de açtı.Taleplerin artmasıyla Maslak'ta tanıtım ve reklam çekimleri için özel bir stüdyo daha kurularak hizmete açıldı.


Her türlü fotoğraf hizmetlerinin yanı sıra laboratuar hizmetleri, reklam ve tanıtım hizmetleri, özel davetler, okul programları, nişan, düğün, ve diğer stüdyo hizmetleri ile müşterilerimize en kaliteli ve hızlı hizmetleri sunma çabasındayız.


1971 yılından bu yana fotoğraf çekerek insanlarımızın mutlu ve unutulmaz anlarını geleceğe taşıma felsefesiyle başlayan ve bugün çağın tüm imkanlarını profesyonellik bilinci ve çalışma gayretindeki amatörlükle birleştirip en iyi sunumu vermekteyiz.


Çağdaş normlara uygun şekilde müşteri memnuniyetini ve kaliteyi kendimize ilke ettik.İlkelerimizin başında; insana en iyi hizmeti vermek ve doğru iletişim gelmektedir.Bu nedenle kendimizi gerek mesleki bilgi ve gerek iletişim konusunda yenilerken sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi güncelliyoruz.


Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada bu anlayışla mutlu Anılara imza atmaktan onur duyacağız.

MÜŞTERİ YORUMLARI